Ochrona osób i mienia
13 tysięcy pracowników ochrony pracujących w biurach regionalnych znajdujących się na terenie całego kraju dba o bezpieczeństwo naszych Klientów... więcej »
Ochrona osób i mienia
13 tysięcy pracowników ochrony pracujących w biurach regionalnych znajdujących się na terenie całego kraju dba o bezpieczeństwo naszych Klientów. Chronimy obiekty, bez względu na ich wielkość, lokalizację i charakter. Są to: duże obiekty przemysłowe, banki, biura, magazyny, centra handlowe i usługowe, oraz instytucje państwowe.
Świadczymy również usługi ochrony imprez masowych, sezonowych i krótkotrwałych.
Zatrudniani przez nas pracownicy stanowią wykwalifikowaną kadrę, która dzięki cyklicznym szkoleniom, tworzy grupę fachowców najwyższej klasy.
W celu podnoszenia poziomu bezpieczeństwa naszych Klientów dokonujemy analiz zagrożeń, budując strategie dostosowane do potrzeb każdego Klienta.
