Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ułatwienia nawigacji i lepszego dostosowania strony do preferencji użytkownika.
Pliki te można zablokować w dowolnym momencie, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.

Dowiedz się więcej.
Jesteś tutaj: Strona Główna > Monitoring

Monitoring

Monitoring

Usługa monitoringu polega na całodobowym nadzorowaniu sygnałów płynących z systemów alarmowych zainstalowanych w obiektach Klientów. W przypadku alarmu – spowodowanego np. włamaniem, napadem, zanikiem napięcia czy pożarem (zależnie od zastosowanych czujek) – pracownik całodobowej Stacji Monitorowania Alarmów natychmiast odbiera sygnał i podejmuje stosowne, zgodne z procedurą działania (kontakt z Właścicielem, wysłanie Grupy Interwencyjnej etc.). Dzięki temu monitorowany obiekt jest objęty całodobowym nadzorem, także pod nieobecność Właścicieli.


Szybka i pewna reakcja

  • Sygnały z obiektów Klientów trafiają do naszej nowoczesnej (zbudowanej w 2010 r.) całodobowej Stacji Monitorowania Alarmów.
  • Pracownicy Stacji Monitorowania to profesjonaliści z dużym doświadczeniem w branży ochrony, którzy potrafią szybko i skutecznie reagować na zagrożenia.
  • Własny system łączności pozwala na błyskawiczny kontakt z Grupami Interwencyjnymi

 

Bezpłatny, indywidualny projekt systemu

  • Każdy obiekt – budynek bądź teren otwarty – ma swoją specyfikę. Dlatego za każdym razem nasi Konsultanci opracowują indywidualny plan systemu zabezpieczeń, dostosowany do charakteru obiektu i wymagań Klienta.
  • Korzystamy z szerokiej gamy urządzeń sprawdzonych dostawców, dlatego możemy dokładniej dostosować rozwiązania techniczne do potrzeb i możliwości Klientów.
  • Projekt systemu i dostosowanie go do wymagań Klientów są bezpłatne.

 

Sprawdzone procedury działania

  • Od 18 lat świadczymy usługi najbardziej wymagającym Klientom biznesowym – jak banki, duże zakłady przemysłowe czy sieci handlowe.
  • Dzięki współpracy z największymi firmami możemy udostępnić naszym Klientom najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i organizacyjne w zakresie bezpieczeństwa
napisz do nas
Działalność prowadzimy na terenie całego kraju poprzez sieć placówek regionalnych (Oddziały i Biura) w każdym z województw