Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ułatwienia nawigacji i lepszego dostosowania strony do preferencji użytkownika.
Pliki te można zablokować w dowolnym momencie, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.

Dowiedz się więcej.
Jesteś tutaj: Strona Główna > Aktualności

Aktualności

Zawodnik klubu Konsalnet Warszawa, Wojciech Szewczyk w duecie z Karolem Skowerskim (Nosan Galeria Echo Kielce) zdobył pierwszy w historii medal dla Polski w mistrzostwach świata seniorów. Duet wziął udział w najbardziej widowiskowym turnieju bilardowym na świecie - World Cup of Pool, organizowanym we wrześniu na Filipinach.
Przejęcie polskich spółek międzynarodowej firmy G4S przez Konsalnet to – zdaniem redakcji magazynu Acquisition International – najważniejsza transakcja września („Deal of the Month”).
We wrześniu odbyło się wiele dużych wydarzeń, w których Konsalnet brał udział jako partner zapewniający bezpieczeństwo
Do Zarządu Konsalnet Holding S.A. wpłynęły podziękowania za zapewnienie bezpieczeństwa podczas trwania Finału UEFA EURO 2012 w Polsce. Konsalnet  w konsorcjum z dwoma innymi firmami ochrony zapewniał ochronę tzw. miejsc oficjalnych UEFA podczas turnieju.
17 września zespół strzelecki Konsalnet uczestniczył w II Zawodach Strzeleckich Służb Mundurowych w Opolu. Zawody odbyły się w ramach Rządowego Programu Ograniczania Przestępczości i Aspołecznych Zachowań „Razem bezpieczniej”.
Wyróżnienie ze strony NSZZ "Solidarność"
Działalność prowadzimy na terenie całego kraju poprzez sieć placówek regionalnych (Oddziały i Biura) w każdym z województw