Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ułatwienia nawigacji i lepszego dostosowania strony do preferencji użytkownika.
Pliki te można zablokować w dowolnym momencie, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.

Dowiedz się więcej.
Jesteś tutaj: Strona Główna > Aktualności

Aktualności

17 września zespół strzelecki Konsalnet uczestniczył w II Zawodach Strzeleckich Służb Mundurowych w Opolu. Zawody odbyły się w ramach Rządowego Programu Ograniczania Przestępczości i Aspołecznych Zachowań „Razem bezpieczniej”.
Wyróżnienie ze strony NSZZ "Solidarność"
Po przejęciu G4S Holdings (Polska) Sp. z o.o. Konsalnet zajął pierwsze miejsce wśród firm ochrony działających w Polsce. Firma zatrudnia ok. 25 tys. pracowników i z przychodami około 750 mln PLN stanie się liderem branży.
31 sierpnia Konsalnet zrealizował zapowiadane od kwietnia przejęcie firmy G4S Holdings (Polska) Sp. z o.o. W ten sposób przejął całość działalności G4S w Polsce i stał się największą firmą na krajowym rynku usług ochrony.
Kibice piłki nożnej, którzy chcieli zobaczyć z bliska trofeum piłkarskich mistrzostw Europy mieli do tego okazję w 4 miastach Polski: Warszawie, Poznaniu, Gdańsku i Wrocławiu. W każdym z miast puchar był chroniony przez pracowników ochrony Konsalnetu.
Konsalnet znalazł się w gronie firm nominowanych do nagrody „Diament Private Equity” w kategorii „Najlepsza Spółka Portfelowa” . Nagrody otrzymają podczas uroczystej gali osoby lub firmy, które poprzez swoje działania przyczyniają się do wzrostu wartości polskich przedsiębiorstw, a ponadto wyróżniają się wysokim poziomem merytorycznym, efektywnością ekonomiczną lub innowacyjnością.
Działalność prowadzimy na terenie całego kraju poprzez sieć placówek regionalnych (Oddziały i Biura) w każdym z województw