Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ułatwienia nawigacji i lepszego dostosowania strony do preferencji użytkownika.
Pliki te można zablokować w dowolnym momencie, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.

Dowiedz się więcej.
Jesteś tutaj: Strona Główna > Aktualności

Aktualności

We wrześniu odbyło się wiele dużych wydarzeń, w których Konsalnet brał udział jako partner zapewniający bezpieczeństwo
Do Zarządu Konsalnet Holding S.A. wpłynęły podziękowania za zapewnienie bezpieczeństwa podczas trwania Finału UEFA EURO 2012 w Polsce. Konsalnet  w konsorcjum z dwoma innymi firmami ochrony zapewniał ochronę tzw. miejsc oficjalnych UEFA podczas turnieju.
17 września zespół strzelecki Konsalnet uczestniczył w II Zawodach Strzeleckich Służb Mundurowych w Opolu. Zawody odbyły się w ramach Rządowego Programu Ograniczania Przestępczości i Aspołecznych Zachowań „Razem bezpieczniej”.
Wyróżnienie ze strony NSZZ "Solidarność"
Po przejęciu G4S Holdings (Polska) Sp. z o.o. Konsalnet zajął pierwsze miejsce wśród firm ochrony działających w Polsce. Firma zatrudnia ok. 25 tys. pracowników i z przychodami około 750 mln PLN stanie się liderem branży.
31 sierpnia Konsalnet zrealizował zapowiadane od kwietnia przejęcie firmy G4S Holdings (Polska) Sp. z o.o. W ten sposób przejął całość działalności G4S w Polsce i stał się największą firmą na krajowym rynku usług ochrony.
Działalność prowadzimy na terenie całego kraju poprzez sieć placówek regionalnych (Oddziały i Biura) w każdym z województw