Ten serwis wykorzystuje pliki cookie w celu ułatwienia nawigacji i lepszego dostosowania strony do preferencji użytkownika.
Pliki te można zablokować w dowolnym momencie, zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej.

Dowiedz się więcej.
Jesteś tutaj: Strona Główna > Aktualności

Aktualności

Konsalnet znalazł się w gronie firm nominowanych do nagrody „Diament Private Equity” w kategorii „Najlepsza Spółka Portfelowa” . Nagrody otrzymają podczas uroczystej gali osoby lub firmy, które poprzez swoje działania przyczyniają się do wzrostu wartości polskich przedsiębiorstw, a ponadto wyróżniają się wysokim poziomem merytorycznym, efektywnością ekonomiczną lub innowacyjnością.
Konsalnet Holding SA podpisał przedwstępną umowę zakupu 100% udziałów w Spółce G4S Holdings (Polska) sp. z o.o., dzięki czemu przejmie wszystkie spółki i całość operacji G4S w Polsce. G4S to światowy lider branży security.
Uruchomiony w styczniu fanpage Konsalnetu na Facebooku zebrał juz ponad 3 500 fanów. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie i gratulujemy pierwszym zwycięzcom naszego konkursu! Zapraszamy tych, którzy jeszcze nie dołączyli do grupy naszych fanów pod adres www.facebook.com/zyjbezpiecznie
W marcu na warszawskim Ursynowie prezentowano puchar UEFA EURO 2012. Klienci mogli obejrzeć oryginalne trofeum czerwcowego turnieju i zrobić przy nim zdjęcia. Dodatkowo podczas prezentacji pucharu w markecie pojawiły się oficjalne maskotki EURO – Slavek i Slavko. Bezpieczeństwo pucharu zapewniał Konsalnet.
Konsalnet został Partnerem bloga www.zyjbezpiecznie.pl. Pojawiają sie na nim artykuły i wpisy dotyczące róznych aspektów bezpieczenstwa - od ochrony przed kradzieżami, po bezpieczeństwo w czasie imprez masowych, czy na wakacjach.
Ruszył oficjalny profil Konsalnetu w serwisie społecznościowym Facebook. Pod adresem www.facebook.com/zyjbezpiecznie  umieszczamy informacje o metodach zabezpieczeń, ciekawostki dotyczące bezpieczeństwa, inne materiały związane z branżą ochrony - a dla pierwszych fanów przygotowaliśmy grę z atrakcyjnymi nagrodami. Zapraszamy!
Działalność prowadzimy na terenie całego kraju poprzez sieć placówek regionalnych (Oddziały i Biura) w każdym z województw